مطالب

راهنمای استفاده از نرم افزار محاسبه قیمت کابینت

معرفی بخش های مختلف کابینت آشپزخانه:
کابینت زمینی: کابین هایی هستند که بر روی زمین قرار گرفته و با احتساب صفحه رویی و پایه ارتفاع حدود 90 سانتی متری دارا هستند. عمق استاندارد این کابین ها 55 سانتی متر است.
( در محاسبه متراژ کابینت زمینی کاور یخچال، ماشین لباس شویی و ظرف شویی و همچنین اوپن ( کانتر یا جزیره) محاسبه نمی شوند)
کابینت هوایی : کابین هایی با ارتفاع 70 یا 90 سانتی متر و عمق 32 سانتی متر. این باکس ها با فاصله 60 سانتی متر بالای باکس های زمینی نصب می شوند.

مراحل عقد قرارداد دکوراسیون داخلی

مرحله اول : بازدید از محل اجرای طرح است که در این جلسه کارفرما ( مالک ) تمامی انتظارات و دیدگاه های خود را بیان می کند. مجری اندازه گیری از محل را به دقت انجام می دهد. و تمامی اطلاعات و دانش خود را در اختیار کارفرما قرار می دهد تا کارفرما بتواند در باره نحوه اجرا و جنس مواد مصرفی آگاهانه تصمیم گیری کند.

مرحله دوم : مجری با توجه به نظرات کارفرما قیمت پیشنهادی خود را برای کارفرما ارسال می نماید.

مقایسه لترون و ام دی اف

در خرید مصنوعات چوبی همواره نام ام دی اف و لترون را خواهید شنید و در بازار همیشه هر کسی از جنس تولیدی خود تعریف می کند و مشتری در انتخاب دچار مشکل می شود در این مقاله سعی می کنیم بدون پرداختن به جزئیات زیاد مربوط به چگونگی و نحوه ساخت به بررسی اجمالی لترون و ام دی اف بپردازیم. لترون: مواد سازنده آن خرده چوب است که در سه سایز ریز، متوسط و درشت تهیه می شوند. برای تهیه آن خرده چوب ها را در یک محفظه استوانه ای با رزین مخلوط می کنند و سپس بوسیله دستگاه، پرس می نمایند.

مزایای لترون نسبت به ام دی اف:

 ساخته شده از خرده چوب

اجزا مختلف کابینت، جنس مواد مصرفی در هر بخش و مقایسه آنها با یکدیگر

با توجه به افزایش فزاینده مصرف مصنوعات چوبی و پلیمری در صنعت ساختمان به خصوص در دکوراسیون داخلی شناخت این مصنوعات برای سفارش دهندگان و خریداران امری ضروری است. آرنا دکوردر ادامه فعالیتهای خود در راستای افزایش اطلاعات و دانش مشتریان در این بخش ( مطالب ) قصد معرفی اجزا مختلف کابینت، جنس مواد مصرفی در هر بخش و مقایسه آنها با یکدیگر را دارد تا تمامی هموطنان عزیز با اطلاعات کافی اقدام به عقد قرار داد خرید و اجرای کابینت نمایند. این مطالب در حال دسته بندی است و در اسرع وقت و به تدریج بارگذاری خواهد شد.